روز چهارشنبه 6 مرداد 1395 ساعت 9 صبح  ، جلسه ی شورای ورزش شهرستان شوش با محوریت تقویت بخش خصوصی در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

 

مهندس نجاتی در این جلسه ضمن تبریک به اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به خاطر کسب مقام اول مسابقات جام رمضان به جذب بخش خصوصی در ورزش اشاره کرد و عنوان نمود : تنها راه کارشناسی شده برای رشد و تقویت ورزش در تمام رشته ها حمایت از سرمایه گذاران است .

 

به گزارش شوش نیوز ؛ فرماندار شهرستان شوش در این نشست به سلامتی جسم در کنار ورزش پرداخت و در این راستان گفت : سلامتی و ورزش یکی از بارزش ترین و مهمترین کلیدهای ورود به شرایط ایده آل در هر جامعه ای می باشد که باید به آن توجه لازم صورت گیرد .

 

وی افزود : تلاش می شود تا در اعتبارات سال جاری توجه ویژه ای به زیرساخت های ورزشی شهرستان صورت پذیرد ، لذا از اداره ورزش و جوانان انتظار می رود تا بیشترین وقت خود را در این زمینه صرف نماید.


 

در ادامه رشید هدایت خواه رئیس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان عملکرد دستگاه خود را تشریح نمود و در ادامه به تیم فوتبال پرسپولیس پرداخت و در این راستا اظهار داشت : بررسی مشکلات تیم ورزشی پرسپولیس شهرستان شوش یکی از مهمترین دغدغه های ما به شمار می آید و با توجه به این که روز به روز به مسابقات این تیم نزدیک می شویم  ضرورت دارد که راه کارهای عملی در جهت رفع مشکلات این تیم ارائه شود.

 

در پایان این نشست از قهرمان مسابقات فوتبال جام رمضان با اهدای لوح تقدیر شد.در پایان این جلسه کاپ قهرمانی جام رمضان ویژه ی ادارات به رئیس اداره ی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اهداء شد .


منبع : پایگاه اطلاع رسانی تیم پیمان |تنها راه رشد و توسعه ورزش حمایت از سرمایه گذاری است
برچسب ها : ورزش ,شهرستان ,اداره ,توجه ,رمضان ,مسابقات ,رئیس اداره ,رفاه اجتماعی